מה שמיוחד במגזין פנימה זה לא רק קהילת הנשים, אלא כל אחת ואחת. וזו הסיבה שאני כותבת במקום המדהים הזה. פנימה זו פשוט קהילת נשים שהתקבצה סביב רעיון אחד שמצדיע לעובדה שבפנימה שלנו אנחנו באמת זהות לגמרי. זה אי של אחדות נשית.

"פנימה בשבילי עולם של ידע, עשייה ותרבות לאישה הדתית. פנימה בשבילי זה בית חם לאישה הדתית. פנימה בשבילי זה רגעים של נחת ושמחה גדולה רגע לעצמי."

"פנימה היא כמו שיחה טובה עם חברות, כזו שאת גולשת אליה בטבעיות מהמקום שבו הפסקתן, גם אם זה היה לפני חצי שנה, בלי צורך להסביר או להתנצל. פשוט להיות מי שאת כולל הקשיים, החידושים, הפדיחות וגאוות היחידה."

"בזכות פנימה אני זוכה לשתף נשים במחשבות, בתפילות, ברגעי שמחה וכאב. אני מקבלת תגובות מחיות ומאירות שהן חיבוק. שמחזקות את התחושה שכולנו יחד. כל אחת במקומה, עם סיפור חייה, ויש מקום בינינו שהוא אחד, והוא אהבה."

"פנימה בשבילי זה עולם נשי, רוחני ואסתטי. כל מה שאישה צריכה. בתוך כל המטלות והעומס אנחנו יכולות קצת לשכוח את עצמנו, ופנימה היא בדיוק ההפוגה הנעימה הזאת, הרגע הזה שהוא שלי."

"היכולת לחבר בין גוף, נפש ורוח היא חידוש מרענן שמתבטא בפנימה, ואני שמחה להיות חלק מהחיבור זה. אני מאמינה בכך שלכל אישה יש עולם רוחני שצריך הזנה, טיפוח ואופק. אני כותבת בפנימה מתוך תחושת שליחות."