טורים ומדורים

"פנימה זה בית. במה עשירה ואיכותית למילים, מקום לצלול, להשען, להתפנק, לקרוא מה שמדבר אלייך, מעסיק אותך בדיוק, מה שמסקרן, ומה שנותן לך רוח וריח וצבע וטעמים."

"פנימה בשבילי, זה מרחב נשי ליצירה, העצמה והמון תוכן. מקום דרכו אני מעבירה לעולם מהמתנות שלי. מהמטבח שלי, מהאהבה והידע שלי לעולם הבישול, האירוח, הבית והמשפחה."

"בתור אישה יש בחיים שלי הרבה צבע. מניפת טמבור של צבעים. בכל פעם שאני מרימה גיליון של פנימה אני נשטפת בכל הצבעים האלה, מרגישה שהמשקפיים שלי מחליפים עדשה בכל עמוד. אני כותבת בעיתונות הארצית, אבל בכל פעם שניגשת אליי אישה ואומרת שהיא קוראת אותי, אני יודעת שהיא מ'פנימה'."

"פנימה מפגישה אותי עם קהל מיוחד, בפשטות ובעומק, כוח נשי שנותן חשק לקום בבוקר ולהרגיש חלק מקהילה שהיופי שלה הוא מבפנים החוצה."

"היכולת לחבר בין גוף, נפש ורוח היא חידוש מרענן שמתבטא בפנימה, ואני שמחה להיות חלק מהחיבור זה. אני מאמינה בכך שלכל אישה יש עולם רוחני שצריך הזנה, טיפוח ואופק. אני כותבת בפנימה מתוך תחושת שליחות."

"פנימה בשבילי זה עולם נשי, רוחני ואסתטי. כל מה שאישה צריכה. בתוך כל המטלות והעומס אנחנו יכולות קצת לשכוח את עצמנו, ופנימה היא בדיוק ההפוגה הנעימה הזאת, הרגע הזה שהוא שלי."

"בזכות פנימה אני זוכה לשתף נשים במחשבות, בתפילות, ברגעי שמחה וכאב. אני מקבלת תגובות מחיות ומאירות שהן חיבוק. שמחזקות את התחושה שכולנו יחד. כל אחת במקומה, עם סיפור חייה, ויש מקום בינינו שהוא אחד, והוא אהבה."

"פנימה היא כמו שיחה טובה עם חברות, כזו שאת גולשת אליה בטבעיות מהמקום שבו הפסקתן, גם אם זה היה לפני חצי שנה, בלי צורך להסביר או להתנצל. פשוט להיות מי שאת כולל הקשיים, החידושים, הפדיחות וגאוות היחידה."

"פנימה בשבילי עולם של ידע, עשייה ותרבות לאישה הדתית. פנימה בשבילי זה בית חם לאישה הדתית. פנימה בשבילי זה רגעים של נחת ושמחה גדולה רגע לעצמי."

מה שמיוחד במגזין פנימה זה לא רק קהילת הנשים, אלא כל אחת ואחת. וזו הסיבה שאני כותבת במקום המדהים הזה. פנימה זו פשוט קהילת נשים שהתקבצה סביב רעיון אחד שמצדיע לעובדה שבפנימה שלנו אנחנו באמת זהות לגמרי. זה אי של אחדות נשית.

0
קוראות
0
מספר
0
מספר
0
שנים
0
מגזין אחד

הצטרפי עכשיו
למשפחת פנימה

צרי קשר

ליצירת קשר מלאי את הפרטים:

הצטרפי עכשיו לפנימה

וקבלי מתנה לבחירה!

ספרו של הרב יונתן זקס "שיעורים במנהיגות" או סט איפור לשבת מסדרת "ADAH שאבעס"

בהתחייבות לשנה*